Щасливого Пуриму!!!





Привітання від Єлішеви

ЩАСЛИВОГО ПУРИМУ НАША УЛЮБЛЕНА РОДИНА ЯХУШУА ХА-МАШІАХА ПО ВСЬОМУ СВІТУ!

МИ ЛЮБИМО ВАС!

Пурім - це святковий час, щоб згадати ЯХУВЄХ і відсвяткувати приналежність до ЙОГО Святої Родини. Пам'ятайте, що приналежність до біологічного Єврейства не рятує вас від Пекла! Незліченні натовпи Євреїв потрапляють у пекло, тому що вони не прийняли єдиний шлях на Небеса - через ІМ'Я І КРОВ ЯХУШУА ХА-МАШИАХА!

Пурім також називають "святом жереба". ОСЬ ТАЄМНИЦЯ, ЯКУ МЕНІ ПЕРЕДАЛИ: В ПУРІМ ПОТРІБНО ЗАЛИШАТИСЯ ЧИСТИМИ, ЯК БУЛА ЕСТЕР, ТАК БУДЕ І НАРЕЧЕНА ЯХУШУА, МИ - НОВА ЕСТЕР! Ви більше ніде не знайдете такого вчення. Я почула це Одкровення з Небес. Наречена ЯХУШУА повинна серйозно ставитися до цього часу Пурима, як це робила Цариця Естер, а також радіти нашому позбавленню від рук ворогів зараз та в майбутньому. Так само, як це робила Естер.

Пурім святкується в 14-й день Адара, який зазвичай припадає на Березень. 13-те число Адара - це день, який Хаман вибрав для винищення Євреїв, і день, коли Євреї билися з ворогами за своє життя. Наступного дня, 14-го числа, вони святкували своє виживання. У містах, обнесених мурами за часів Ісуса Навина, Пурим святкували 15-го числа, тому що в Книзі Естер йдеться, що в Шушані (обнесеному муром місті) позбавлення від різанини було завершено тільки наступного дня. 15-те число називається Шушанським Пуримом.

Це історичне свято перемоги над зовнішніми ворогами. Хіба ми не потребуємо такої ж перемоги, адже скільки ворогів стоїть зараз перед нами в різних країнах? Хіба ми не потребуємо позбавлення навіть від наших власних урядів по всьому світу, якими керують не за правилами ЯХУВЄХ, а за правилами людини і сатани?

Іудаїзм вчить чотирьом способам святкування Пурима. Кожна з цих чотирьох міцв (заповідей) - це спосіб перейнятися духом у сезон та історію. Це читання Мегіллат Естер, свято і тріумфування, Шалаш Манот (посилка подарунків) та Матанот Л'Евенім (подарунки бідним).

"Мегіллат" або "мегіла" - це Єврейський термін, що позначає невеликий сувій Тори, на якому написана одна книга Біблії. Мегілли розкривають з одного боку і читають вголос.

Читання Мегіллат або книги Естер - важлива частина дня. Вважається великою міцвою (заповіддю) прочитати всю книгу та почути її читання в цей день.

Яке свято без бенкету й радості? Їжа і питво цього дня так само важливі, як і все інше, але цього разу ми радіємо тому, що в нас є більший заступник, ніж Цариця Естер, і Його Ім'я - ЯХУШУА ХА МАШИАХ! Він не тільки наш Месія, СИН ЯХУВЄХ, а й наш Наречений, що приходить!

Ще одна традиція - дарувати один одному подарунки в цей день. Єврейською це називається "Шалах Манот". Як і в багато інших свят, подарунки - це частина веселощів. За можливості, ці подарунки мають бути відправлені посильними, а не доставлені особисто, тому що в Мегіллат для цих подарунків використовується слово мішлоах (посилка).

На закінчення хочу сказати, що зараз не час для Ізраїлю думати про Пурим як про Єврейський Марді Гра. Це ображає суть свята. Йдеться про Любов, Милосердя та Позбавлення. Наша подяка ЯХУВЄХ за позбавлення від ворогів і принесення наших прохань до НЬОГО. Це не час надягати маски, як це роблять ортодоксальні Євреї. Це час зірвати маски та оголити наші серця та душі перед нашим ТВОРЦЕМ ЯХУВЄХ та ЯХУШУА, нашого МЕСІЄЮ.

Усім вам великої любові, оскільки ми приєднуємося до інших, які є частиною членів Нареченої ЯХУШУА! Наші серця не будуть далекі від вас, коли ми разом ідемо до Тронної Зали на Небесах нашого АББИ ЯХУВЄХ!

Пурім - одне з найрадісніших і найвеселіших свят. Воно присвячене Книзі Естер коли Єврейський народ, що жив у Персії, був врятований від винищення. Піст Естер або "Тааніт" - це нова традиція, яка нібито розвинулася у зв'язку з Пуримом.

Лише в Єврейській традиції день перед Пуримом, 13-те число Адара, вважається малим постом, але мене навчили з Небес, що ми не маємо постити, а натомість святкувати Перемогу, яку було даровано Естер та Єврейському народові на той час, та молитви, що їх уже було почуто.

В одному з джерел ідеться: "13-те число Адара - це також щорічний день, коли розпочалася боротьба з антисемітськими силами; Пурім - це день, коли Євреї, які перемогли, відпочивали і святкували.

Понад дві тисячі років тому вороги Євреїв планували поневолити та знищити їх. Однак сталося протилежне, і Ізраїльтяни стали правити своїми ворогами. Прочитайте про це в Книзі Естер.

Практика посту дотримувалася народом Ізраїлю щоразу, коли він стикався з війною. Відтоді це триває.

13-го числа першого місяця Хаман видав указ про винищення Євреїв, яке мало набути чинності наприкінці того ж року. Мордехай, прочитавши указ, повідомив про це Естер і закликав її негайно виступити на захист свого народу перед своїм чоловіком-царем.

Естер 9:3 - Піст згадується як такий, що зіграв свою роль у перемозі

Естер, занепокоєна наближенням до царя, попросила всіх Юдеїв, які перебували в місті, постити протягом наступних трьох днів, вона та її служниці теж повинні були постити.

В Естер 4:16 Естер погоджується зустрітися з царем без запрошення і просить Єврейський народ постити три дні. Чому вона закликає постити? Тому що піст допомагає знизити рівень фізичної активності, щоб уважніше зосередитися на нашій духовній сутності. Це полегшує процес "тешуви" - буквально "повернення". Ми повертаємося до нашого основного стану чистоти. Естер оголосила піст, знаючи, що через самоаналіз Євреї зможуть встановити духовний зв'язок, необхідний для успішного виконання її місії. І це принесло свої плоди!", - йдеться в невідомому джерелі.

ЩАСЛИВОГО ПУРИМУ!

Єлішева Єліяху



CLICK HERE or the image below to go directly to her youtube channel
YAHSladyinred